Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: @type %title has been deleted.
bo: རིགས་@type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།
