Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Create @name
ca: Crea @name

en: @type %title has been deleted.
ca: @type %title ha estat eliminat.
