Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Revision ID
es: ID de revisión

en: Revisions
es: Revisiones

en: Type name
es: Nombre del Tipo

en: Create @name
es: Crear @name

en: @type %title has been deleted.
es: Se ha eliminado @type %title.

en: Add new entity
es: Añadir una nueva entidad

en: Add
es: Añadir

en: Save entity
es: Guardar entidad
