Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური
