Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Revisions
lt: Versijos

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.
