Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Revisions
ro: Revizii

en: Type name
ro: Nume tip

en: Create @name
ro: Creează @name

en: @type %title has been deleted.
ro: @type %title a fost şters.
