Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Revisions
sk: Revízie

en: Type name
sk: Zadajte názov

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: @type %title has been deleted.
sk: @type %title bol vymazaný.

en: Type ID
sk: ID typu
