Typo (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Page
am: ገጽ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Sort by
am: ደርድር

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
