Typo (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: more
gu: વધુ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Never
gu: કદી નહી

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
