Typo (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: מצב

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Page
he: דף

en: Never
he: לעולם

en: 1 day
he: יום אחד

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Loading...
he: טוען...

en: Apply
he: החל

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Loading
he: בטעינה

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
