Typo (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Aldrei

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Loading...
is: Hleð...

en: Apply
is: Virkja

en: 1 week
is: 1 vika

en: Loading
is: Hleð

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
