Typo (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Status
it: Stato

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: Page
it: Pagina

en: Never
it: Mai

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Loading...
it: In caricamento...

en: Apply
it: Applica

en: Loading
it: Caricamento

en: Offset
it: Scostamento

en: close
it: chiudi

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
