Typo (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: more
ka: მეტი

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: Desc
ka: აღწერა

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Loading
ka: იტვირთება

en: - All -
ka: - ყველა -
