Typo (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: more
nl: meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Page
nl: Pagina

en: Never
nl: Nooit

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Apply
nl: Toepassen

en: Loading
nl: Laden

en: close
nl: sluiten

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
