Typo (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Page
pl: Strona

en: Never
pl: Nigdy

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Apply
pl: Zastosuj

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: 3 days
pl: 3 dni

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
