Typo (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: more
ps: نور

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
