Typo (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Status
tr: Durum

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Page
tr: Sayfa

en: Never
tr: Asla

en: 1 day
tr: @count gün

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Apply
tr: Uygula

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: close
tr: kapat

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
