Typo (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: more
ur: مزید

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
