Typo (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Loading
be: Загружаецца
