Typo (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: more
bs: još

en: Page
bs: Strana

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: 1 week
bs: 1 sedmica
