Typo (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Status
ca: Estat

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Page
ca: Pàgina

en: Never
ca: Mai

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Apply
ca: Aplica

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Loading
ca: Carregant

en: Offset
ca: Desplaçament

en: close
ca: tanca

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
