Typo (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Status
cs: Stav

en: more
cs: více

en: Page
cs: Stránka

en: Never
cs: Nikdy

en: 1 day
cs: 1 den

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Apply
cs: Použít

en: Loading
cs: Načítání

en: Offset
cs: Posun

en: close
cs: zavřít

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
