Typo (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Page
el: Σελίδα

en: Never
el: Ποτέ

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
