Typo (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: Page
et: Lehekülg

en: Never
et: Mitte kunagi

en: 1 day
et: 1 päev

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Apply
et: Rakenda

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Loading
et: Laadimine

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
