Typo (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Page
fa: صفحه

en: Never
fa: هیچوقت

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Apply
fa: تایید

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
