Typo (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Page
fi: Sivu

en: Never
fi: Ei koskaan

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Apply
fi: Käytä

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: 3 days
fi: 3 päivää

en: Loading
fi: Ladataan

en: close
fi: sulje

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
