Typo (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Status
fr: État

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Never
fr: Jamais

en: 1 day
fr: 1 jour

en: Sort by
fr: Trier par

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: Apply
fr: Appliquer

en: 1 week
fr: 1 semaine

en: Loading
fr: En cours de chargement

en: Offset
fr: Décalage

en: close
fr: fermer

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
