Typo (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Status
gl: Estado

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Page
gl: Páxina

en: Never
gl: Nunca

en: 1 day
gl: 1 día

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Apply
gl: Aplicar

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Loading
gl: Cargando

en: Offset
gl: Desprazamento

en: close
gl: pechar

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
