Typo (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: Page
id: Halaman

en: Never
id: Tidak pernah

en: 1 day
id: 1 hari

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Loading...
id: Memuat...

en: Apply
id: Terapkan

en: 1 week
id: 1 minggu

en: Loading
id: Memuat

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
