Typo (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 week
kk: @count апта
