Typo (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Page
mr: पान

en: Never
mr: कधीही नाही

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
