Typo (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: - All -
my: - အားလုံး -
