Typo (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: more
te: మరిన్ని

en: Page
te: పేజీ

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: 1 week
te: 1 వారం

en: - All -
te: - అన్ని -
