Typo (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།
