Typo (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
