Typo (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Asc
hr: Uzlazno
