Typo (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: more
hy: ավելի

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Loading
hy: Բեռնում
