Typo (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Loading
ku: ئامادەکردن
