Typo (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Loading
lt: Kraunama

en: close
lt: uždaryti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
