Typo (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Page
mn: Хуудас

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...
