Typo (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Status
sk: Stav

en: more
sk: viac

en: Page
sk: Strana

en: Never
sk: Nikdy

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Apply
sk: Použiť

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Offset
sk: Ofset

en: close
sk: zatvoriť

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
