Typo (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Loading
sl: Nalagam
