Typo (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
