Typo (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Page
ar: الصفحة

en: Never
ar: أبدا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Apply
ar: تطبيق

en: Loading
ar: جاري التحميل

en: Offset
ar: الإزاحة

en: close
ar: إغلاق

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
