Typo (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: Apply
bg: Търси

en: Loading
bg: Зареждане
