Typo (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Page
cy: Tudalen

en: Never
cy: Byth

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
