Typo (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Page
da: Side

en: Never
da: Aldrig

en: 1 day
da: 1 dag

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Apply
da: Udfør

en: 1 week
da: 1 uge

en: Loading
da: Indlæser

en: Offset
da: Forskydning

en: close
da: luk

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
