Typo (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Page
eu: Orria

en: Never
eu: Inoiz ez

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Desc
eu: Beheraka

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Apply
eu: Ezarri

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
