Typo (7.x-1.3) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: more
ht: plis

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
