Typo (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Page
hu: Oldal

en: Never
hu: Soha

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Loading
hu: Betöltés

en: Offset
hu: Eltolás

en: close
hu: bezárás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
